O Nas


Działamy od 1996 roku.
Net Systems Sp. Jawna została założona w 1996 r. w Szczecinie. Nasza długoletnia działalność w branży IT ukierunkowana jest w szczególności na obsługę Klientów instytucjonalnych województw zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Firma stale umacnia swoją pozycję na rynku dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz rozwijaniu bazy serwisowej (usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych).

Wielokierunkowy, żywy rozwój branży IT (w szczególności gałęzi multimedialnej i komunikacyjnej) pozwala na podwyższenie efektywności i zmniejszenie kosztów prowadzenia przedsiębiorstwa. Wprowadzając do palety oferowanych produktów wciąż nowe rozwiązania, pragniemy zapewnić naszym Klientom jak najbardziej efektywne wykorzystanie najnowocześniejszych systemów informatycznych i teleinformatycznych. Ważnym polem naszej działalności jest także projektowanie, w oparciu o wysokiej jakości akcesoria i komponenty, sieci komputerowych, pozwalających na racjonalne połączenie i efektywne wykorzystanie nowych możliwości w świecie komunikacji.

Dynamiczny rozwój firmy i związany z tym wzrost obrotów są wynikiem konsekwentnie realizowanej polityki ekonomicznej, stałym podnoszeniem kwalifikacji pracowników oraz zawieranymi umowami handlowymi i partnerskimi.